Galeria rok szkolny 2016/17

DSC_1787.JPG

Bezpieczni w Sieci

pobrane.jpg

Szukaj

Kalendarz

czerwca 2019
npwścps
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

licznik odwiedzin

Dzisiaj2
W tygodniu16
W miesiącu137
Łącznie71854

VCNT - Visitorcounter
SAMORZĄD UCZNIOWSKI W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

KAMPANIA „POLA NADZIEI”

    Samorząd Szkolny oraz szkolne Koło PCK po raz drugi przystąpiły czynnie do udziału w kampanii „Pola Nadziei”. Samorząd Uczniowski, pragnąc zachęcić uczniów naszej szkoły do udziału w kampanii i przybliżyć nowym uczniom jej idee, przygotował na trzecim piętrze budynku specjalną gazetkę informacyjną. Członkowie samorządu przygotowali również krótką informacje dotyczącą „Pól Nadziei” i przedstawili ją każdej z klas. Tak jak w ubiegłym roku ogłosiliśmy na terenie naszej szkoły zbiórkę cebulek żonkili, które przekazane zostały na rzecz Hospicjum Domowego w Oławie. Młodzież całego Gimnazjum aktywnie uczestniczyła w dniach od 28.09 do 06.10.2010r. w prowadzonej na terenie szkoły zbiórce. Organizatorzy stawiają sobie za cel szerzenie świadomości hospicyjnej wśród naszego społeczeństwa. Wiosną, gdy żonkile zakwitną, wolontariusze hospicyjni będą rozdawać oławianom kwiaty, zbierając przy tym datki na potrzeby Hospicjum Domowego. Uczniowie naszej szkoły będą naturalnie nadal czynnie uczestniczyć w akcji.

"MŁODZI LIDERZY"

    21 października 2010r. młodzież naszej szkoły uczestniczyła w V Międzynarodowej Konferencji „Młodzi liderzy w społecznościach lokalnych”. Reprezentowali nas: Klaudia Mazur, Ewelina Piech, Katarzyna Kosecka, Wiktoria Woźniak, Aleksandra Mojsiejów, Sara Jakubowska, Karolina Gancarczyk, Ewelina Gorazdowska, Melania Olender, Dominika Mazur. Tegoroczne spotkanie było wyjątkowe, poświęcone ważnym zagadnieniom, związanym z wykluczeniami społecznymi młodzieży. Towarzyszyły mu wykłady i warsztaty dla młodych liderów. Zadaniem konferencji była wymiana wiedzy, dobrych praktyk i doświadczeń. 

DYSKOTEKA

     21 października 2010r. uczniowie naszej szkoły mogli bawić się na pierwszej w tym roku szkolnej dyskotece. Po raz pierwszy w historii naszej szkoły rolę DJ pełniły dziewczynki: Agnieszka Krzyżanowska i Alicja Kulej z klasy III b. Dziewczyny spisały się na medal i zapewniły wszystkim dobrą zabawę.

WYBORY DO SAMORZĄDU SZKOLNEGO I MRM

    W dniu 26.10.2010r. odbyły się wybory uzupełniające do Rady Samorządu Uczniowskiego oraz wybory reprezentantów naszej szkoły w Młodzieżowej Radzie Miasta. Wybory poprzedzone były tygodniową kampanią wyborczą. Nad prawidłowym przebiegiem głosowania czuwała Komisja Wyborcza w składzie: Opiekun Samorządu Uczniowskiego: Katarzyna Dalecka, przedstawiciele uczniów: Katarzyna Kosecka, Klaudia Mazur, Karolina Sendal, Ewelina Piech. Po zakończeniu głosowania Komisja Wyborcza dokonała obliczenia głosów. Ważnych oddano 412, a głosów nieważnych – 2. W wyniku głosowania do Rady Samorządu Uczniowskiego w składzie: K. Kosecka, E. Piech i K. Mazur dołączyli uczniowie: N.Kawecka, P.Jurczak, A.Kobylowska, N.Lechki, W.Woźniak, K.Gancarczyk, A.Górska. Uczniowie na pierwszym zebraniu Rady Samorządu Uczniowskiego wybiorą spośród siebie Zarząd Samorządu Uczniowskiego. Gimnazjaliści dokonali równocześnie na drodze głosowania wyboru Opiekuna Samorządu Uczniowskiego. Decyzją uczniów funkcję tę będzie pełnić pani Katarzyna Dalecka.
    W
Młodzieżowej Radzie Miasta reprezentować naszą szkołę będą: K.Kosecka, E.Piech i N.Lechki.

 
Prawa autorskie
Zgodnie z art. 25 ust. 1 pkt. 1) lit. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, zastrzegam, że zalsze rozpowszechnianie artykułów, zdjęć i innych materiałów publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Copyright © 2010 by Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów w Oławie.
All Rights Reserved.
©2010 stilpunkt