Galeria rok szkolny 2016/17

DSC_1787.JPG

Bezpieczni w Sieci

logogiodo.jpg

Szukaj

Kalendarz

czerwca 2019
npwścps
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

licznik odwiedzin

Dzisiaj2
W tygodniu16
W miesiącu137
Łącznie71854

VCNT - Visitorcounter
Konkursy
Rok szkolny 2009/2010


Nazwa konkursu Uczestnicy Finaliści
ZASIĘG OGÓLNOPOLSKI
XVI Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży "Nasz Samorząd Uczniowski" B. Brezdeń
M. Sobczyk
J. Skalik
Wygrali projekt ogólnopolski na debatę (relacja z debaty)
32 mandaty poselskie z województwa dolnośląskiego
II Edycja Konkursu "Wyspa marzeń" (zagospodarownie przestrzenne, reklama) K. Sobczyk
M. Sobczyk
K. Mazur
M. Dukielski
N. Lechki
III miejsce
Kangur Matematyczny 2010
(D. Śpiwak, Z. Marciniak)
23 Ł. Brzeszcz 23 miejsce na 18903 uczestników
D. Kulon 68 miejsce na 18903 uczestników
N. Lechki 37 miejsce na 18262 uczestników
Konkurs Fizyczny Lwiątko
(B. Habowska, M. Garbicz)
10 M. Sobczyk finalista
M. Kamińska
D. Wasik
M. Bobowska
K. Grabarz
M. Pęczak
P. Pazdan
K. Luch
D. Bożek
W. Krzywoń
"Młodzi przedsiębiorczy"
W. Jagodziński
2 zespoły J. Kowalczyk
P. Pazdan
M. Łajewski
J. Skalik
P. Strączek
M. Sobczyk
Prezentacja w siedzibie Narodowego Banku Polskiego
Konkurs na film "Prawa dziecka widziane oczami dziecka"
(A. Celna, J. Curyk)
2 zespoły
ZASIĘG WOJEWÓDZKI
Konkurs Wiedzy o Parlamencie RP
(P. Żarnecki)
15 M. Sobczyk II etap, wojewódzki
Konkurs Pierwszej Pomucy "Uczę-Wymagam-Sam Potrafię"
(W. Jagodziński)
P. Kurach
W. Jagodziński
Konkurs dla nauczycieli i uczniów
Konkurs Wiedzy o Pierwszej Pomocy
(W. Jagodziński)
3 E. Kamińska
A. Żmijowska
P. Kurach
III miejsce
Konkurs Bezpieczeństwa "Uczę się bezpiecznie żyć"
(W. Jagodziński)
5 VI miejsce
Konkurs Liga Naukowa edycja 2010
(B. Chlebna, D. Śpiwak)
15

Rejon - dwie drużyny czteroosobowe
M. Geciów
D. Bożek
D. Zając
M. Sobczyk
Finał
Dolnośląski Konkurs Recytatorski
(B. Chlebna, A. Smoła, J. Chlebny, A. Brezdeń)
2 H. Zielińska
B. Brezdeń
III miejsce
III Finał Konkursu Matematyczno - Informatyczno - językowego "e - maling"
(J. Curyk)
2 W. Krzywoń
M. Sobczyk
VI miejsce
Konkurs Wiedzy o Noblistach
(M. Ryzner)
3 N. Lechki
P. Pazdan
B. Zarówna
Wojewódzki Konkurs Piosenki o Zdrowiu
(K. Dalecka, J. Potoczna, B. Wlazło)
10 K. Sendal
K. Wlazło
J. Skalik
Ł. Brzesz
K. Ilmak
J. Róziewicz
B. Brezdeń
K. Piotrowska
A. Żmijowska
A. Wielichowska
II miejsce
ZASIĘG POWIATOWY
X Powiatowy Konkurs Informatyczny 3 M. Sobczyk I miejsce
"I Ty możesz Zostać Mistrzem Ortografii"
(A. Celna)
7 A. Żmijowska I miejsce
M. Klimaszewska II miejsce
Dolnośląski Konkurs Recytatorski
(J. Potoczna, A. Smoła, J. Chlebny, A. Brezdeń)
12 Recytacja:
H. Zielińska
III miejsce
Poezja śpiewana:
B. Brezdeń
II miejsce
X Miejsko - Gminny Międzygimnazjalny Konkurs Ekologiczny
(J. Borska, K. Dalecka)
5 M. Sobczyk III miejsce
Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych
(A. Delkowska, E. Gorol)
5 osób w pierwszej 20 D. Zając VI miejsce
M. Bobowska
M. Kowalczyk
M. Geciów
M. Kamińska
zDolny Ślązak Gimnazjalista 1 M. Dukielski Udział w bloku matematyczno - przyrodniczym
2 R. Zając
P. Pazdan
Udział w bloku humanistycznym
Powiatowy Konkurs Wiedzy Pożarniczej
(B. Wlazło)
2 K. Wlazło I miejsce
M. Dukielski III miejsce
III Konkurs Małych Form Teatralnych o Tematyce Profilaktycznej
(J. Potoczna, B. Wlazło, K. Dalecka)
20 Zespół

Wyróżnienie:
J. Skalik
K. Wlazło
I miejsce
Powiatowy konkurs na ozdobę świąteczną 10 K. Sendal I miejsce
A. Sendal III miejsce
K. Łabuńska
K. Wlazło
Powiatowy Konkurs Biblijny "Biblos"
(M. Białucka)
3 A. Ostojska
B. Zarówna
M. Gadomska
III miejsce
Oławskie Mistrzostwa w Informatyce 5 P. Zawiślak I miejsce
R. Sawicki III miejsce
Powiatowy Konkurs Piosenki o Zdrowiu
(K. Dalecka, J. Potoczna, B. Wlazło)
10 K. Sendal
K. Wlazło
J. Skalik
Ł. Brzeszcz
K. Ilmak
J. Róziewicz
B. Brezdeń
K. Piotrowska
A. Żmijowska
A. Wielichowska
I miejsce
Miejski Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży "F. Chopin inspirator wyobraźni"
(J. Potoczna)
6 K. Kosecka
Powiatowy Konkurs Poezji Niemieckiej
(M. Królicka, K. Dalecka)
4 H. Zielińska V miejsce indywidualnie
K. Sobczyk
P. Tudaj
K. Sendal
XI Powiatowy Gimnazjalny Turniej Wiedzy i Umiejętności o tytuł "Gimnazjalista 2010" 3 M. Sobczyk IV miejsce indywidualnie
H. Zielińska
M. Geciów
Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych 5 W. Krzywoń
K. Wlazło
K. Sendal
M. Dawidowicz
A. Wolniewicz
II Etap Konkursu Informatycznego "DialNet Masters" 4 M. Sobczyk
P. Zawiślak
R. Sawicki
J. Rataj
ZASIĘG GMINY
Herodiada 2010 1 Jan Luch wyróżnienie
III Konkurs Małych Form Teatralnych o Tematyce Profilaktycznej 21 zespół

Wyróżnienie:
K. Wlazło
J. Skalik
I miejsce
VI edycja konkursu zbiórki makulatury Gimnazjum nr 3 w Oławie uczestnictwo
VII edycja konkursu zbiórki makulatury, puszek aluminiowych i baterii Gimnazjum nr 3 w Oławie uczestnictwo
Gminny Konkurs Recytatorski 15 Recytacja:
K. Sendal I miejsce
Ł. Brzeszcz II miejsce
H. Zielińska III miejsce
Poezja śpiewana:
B. Brezdeń I miejsce
K. Ilmak I miejsce
ZASIĘG SZKOLNY
zDolny Ślązak Gimnazjalista
(op. A. Celna, M. Bereżańska - Czyżewska, J. Potoczna, E. Gorol"
54 - humanistyczny
79 - matematyczno - przyrodniczy
Etap szkolny XI Powiatowego Gimnazjalnego Turnieju Wiedzy "Gimnazjalista 2010" 25 M. Sobczyk I miejsce
H. Zielińska II miejsce
M. Geciów III miejsce
Konkurs na szoplę bożonarodzeniową
(M. Białucka, T. Filinowicz, J. Potoczna, J. Chlebny)
20 D. Bożek I miejsce
Konkurs na najpiękniejszą palmę
(M. Białucka, T. Filinowicz, J. Potoczna, J. Chlebny)
7 K. Łabuńska
S. Łabuński
I miejsce
Szkolny Konkurs Ekologiczny 2010 20 W. Krzywoń I miejsce
M. Bobowska II miejsce
M. Kamińska III miejsce
M. Sobczyk IV miejsce
Szkolny Konkurs Recytatorski
(M. Bereżańska - Czyżewska, P. Lala)
35
Mam Talent 2010 21 B. Zarówna
K. Piotrowska
D. Wasik
Zespół kl. IIIb
Zespół kl. IIIf
Etap Szkolny Powiatowego Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych 33 K. Geciów
M. Kamińska
M. Bobowska
D. Zając
M. Kowalczyk
Szkolny Konkurs Matematyczny klas I i II 65 kl. I
T. Szewczuk I miejsce
M. Dawidowicz II miejsce
R. Sawicki III miejsce
kl. II
N. Lechki I miejsce
A. Kuś II miejsce
J. Luch III miejsce
Drużynowo
kl. I
Ic, Ia, Ie
kl. II
IIc, IIb, IId
Szkolny Konkurs Historyczny Klas I
AKCJE I PROJEKTY
"Bezpieczna Szkoła"
(A. Celna, W. Jagodziński)
467
Udział w otwarciu wystawy "Ofiary stanu wojennego"
(A. Brezdeń, A. Celna, E. Orda, K. Dalecka)
22
"Pola nadziei"
(K. Dalecka, B. Wlazło, J. Potoczna, M. Gancarczyk"
30 Konkurs fotograficzny I, II, III miejsce
Konkurs teatralny I miejsce
Warsztaty "Młodzi liderzy w społecznościach lokalnych" MOSUS 10
PO-MOSTY 2010 5 K. Sobczyk
K. Sendal
P. Jurczak
K. Wlazło
N. Lechki
Ekologiczne Drogowskazy - Konkurs zbiórki makulatury, puszek aluminiowych i baterii
(B. Habowska, J. Borska)
wszyscy
EFS "Fascynacje zaklęte w nauce i biznesie" 10
Oławski Marsz Milczenia
(K. Dalecka, J. Chelbny)
40
Akcja "Znicz dla zapomnianych" 33
Sprzątanie świata na terenie miejscowości Gminy Oława
(J. Borska)
400 Kl. I - III
PAH - zbiórkana projekty edukacyjne realizowane w Afganistanie 250
PAH - "Pomoc dla Haiti" 300
Kurs języka migowego
(T. Filinowicz)
9
TARED
(W. Jagodziński)
180 kl. III
Propagowanie poezji uczniowskiej "Źródło słów" - II tomik
(Z. Zając)
5 A. Jaskólska
A. Kobylowska
N. Krzyżewicz
D. Wasik
S. Góralska
Msza w intencju J. Piłsudskiego
(K. Dalecka)
4
Warsztaty w PPP dla uczniów mających problemy w wyborem drogi kształcenia 21 kl. III
Projekt Edukacyjny Dzień Dziecka "Tydzień Bezpieczeństwa"
(1.06.2010)
467
Dzień Bez Przemocy
(7.06.2010)
467
PROGRAMY PROFILAKTYCZNE Uczestnicy
"Profilaktyka, literatura, teatr"
(K. Dalecka, J. Potoczna, B. Wlazło)
"Przeciwdziałanie poprzez sport agresji i patologii wśród dzieci i młodzieży"
"Archipelag skarbów" 142 kl. II
Dobre Wybory - profilaktyka nie prelekcja 180 kl. III
W ramach programu "Trzymaj Formę" - Powiatowe obchody Światowego dnia Zdrowia "Człowiek i Miasto"
(A. Dziwak, K. Wlazło, J. Karkoszka)
145 kl. I
Różowa jesień
(A.Dziwak, J. Karkoszka)
Akcja 179
Happening 33
kl. III
Spotkanie z psem Dorką - specjalistą od wykrywania narkotyków 180 kl. III
Profilaktyka w teatrze - konkurs teatralny
(K. Dalecka, J. Potoczna, B. Wlazło)
23 I miejsce
Profilaktyka w teatrze-konkurs powiatowy „Ósma plaga…”
(K. Dalecka, J.Potoczna, B.Wlazło)
25 I miejsce

Stypendium Marszałka Województwa Dolnośląskiego - program indywidualnej ścieżki rozwoju edukacyjnego ucznia z informatyki - M. Sobczyk
 
Prawa autorskie
Zgodnie z art. 25 ust. 1 pkt. 1) lit. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, zastrzegam, że zalsze rozpowszechnianie artykułów, zdjęć i innych materiałów publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Copyright © 2010 by Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów w Oławie.
All Rights Reserved.
©2010 stilpunkt