Galeria rok szkolny 2016/17

7.jpg

Bezpieczni w Sieci

Logo_Dziecko_w_sieci.jpg

Szukaj

Kalendarz

czerwca 2019
npwścps
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

licznik odwiedzin

Dzisiaj2
W tygodniu16
W miesiącu137
Łącznie71854

VCNT - Visitorcounter
Konkursy
Rok szkolny 2008/2009


Nazwa konkursu Uczestnicy Finaliści
ZASIĘG OGÓLNOPOLSKI
1. Ogólnopolskie XII Zawody w Informatyce Młodzieży Szkolnej
(J. Curyk)
1 M. Sobczyk VI miejsce
2. Ogólnopolski Konkurs "Intersieć"
(J. Curyk)
18 M. Sobczyk II etap (brak informacji o miejscu)
3. VI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Informatycznej
(J. Curyk)
1 M. Sobczyk II etap (brak informacji o miejscu)
4. Konkurs Informatyczny "DialNet Masters" 3 zespoły po 4 osoby
ZASIĘG WOJEWÓDZKI
1. zDolny Ślązak
(A. Ring)
po 40 osób w każdej części etapu szkolnego M. Karłowicz Finał Wojewódzki;
Polonistyczny
Historyczny
2. Wojewódzki Konkurs "Kronika Rodzinna Dolnoślązaka"
(M. Ryzner, K. Żarnecka)
1 M. Ostojski Laureat
Główna Nagroda dyrektora CKU za drzewo genealogiczne
3. Liga Naukowa Matematyczna
LI XIV
1 zespół M. Ostojski
A. Haładewicz
A. Łach
A. Królicka
Etap III
finał wojewódzki
4. Liga naukowa Humanistyczna
LO XIV
1 zespół M. Kisiel
M. Karłowicz
P. Lichańska
A. Haładewicz
Etap II regionalny
5. IV Ogólnopolski Konkurs Piosenki o Zdrowiu
(J. Potoczna, B. Wlazło)
10 II miejsce
6. "Polska w strefie Schengen"
konkurs plastyczno - literacki
(K. Żarnecka)
1 wyróżnienie
7. "Losy Polaków na Wschodzie..." 5 J. Śliwiński Finalista
wydrukowanie pracy
ZASIĘG POWIATOWY
1. Powiatowy Turniej Wiedzy i Umiejętności Gimnazjalista 2009 3 M. Ostojski
A. Haładewicz
M. Kisiel
I miejsce drużynowo
2. Etap Powiatowy Konkursu Recytatorskiego
(A. Brezdeń)
3 B. Brezdeń
3. Powiatowy Konkurs Ekologiczny
(J. Borska, D. Kiwak)
5 J. Suchowiecki IV miejsce
4. Powiatowy Konkurs "Biblos"
(ks. T. Filinowicz)
24 A. Haładewicz
A. Królicka
A. Łach
IV miejsce
5. Powiatowy Konkurs Matematyczno - Przyrodnicze Duety
(J. Borska, A. Brezdeń, D. Śpiwak)
2 D. Wasik
P. Pazdan
III miejsce
6. Powiatowy Konkurs Matematyczny "Matematyka inaczej" dla klas II w Jelczu - Laskowicach 3+3 W. Krzywoń
M. Sobczyk
M. Dukielski
III miejsce
7. Powiatowy Konkurs Informatyczny 3 M. Sobczyk
Sz. Żuraw
I miejsce
8. Powiatowy Konkurs Poezji Niemieckiej
(K. Dalecka, M. Królicka)
4 M. Drozdowska II miejsce
9. Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych
(K. Dalecka, M. Królicka, M. Alfawicka)
30 - etap szkolny
5 - powiatowy
M. Drozdowska
A. Łach
A. Haładewicz
M. Ostojski
G. Kasendra
IV miejsce
10. Powiatowy Konkurs Wiedzy i Krajach Anglojęzycznych
(A. Delkowska, E. Gorol, M. Duda)
30 - etap szkolny Sz. Żuraw
J. Czyżewska
II miejsce
III miejsce
11. "Narkotyki, alkoholizm... ósma plaga?" - konkurs teatralny 10 I miejsce
12. zDolny Ślązak etap powiatowy
- matematyczno - fizyczny 2 na 20 A. Dziakowicz
A. Haładewicz
- przyrodniczy 2 na 20 A. Haładewicz
P. Kurach
- humanistyczny 9 na 20 A. Haładewicz
M. Karłowicz
A. Łach
M. Oleksiewicz
M. Pawlaczek
P. Pazdan
J. Stachnik
D. Wasik
J. Chętkowska
13. Powiatowy Konkurs Ekologiczny "Pamiętajmy o kasztanowcach"
(J. Borska, D. Kiwak)
30 wyróżnienie
14. Konkurs Ekologiczny "Bezpieczna bateria"
(J. Borska, B. Habowska, B. Wlazło)
50
15. Konkurs Ekologiczny "Eko-Torba" (projekt wdrażany do produkcji)
(J. Potoczna)
2 M. Bobowska I miejsce
16. Konkurs Ekologiczny "Czysty laa"
(J. Borska, D. Kiwak)
Koło biologiczno - ekologiczne
17. Konkurs Ekologiczny EKOGOK-u "Zbiórka makulatury"
(B. Wlazło, J. Borska, B. Habowska)
Cała szkoła wyróżnienie
18. Powiatowy Konkurs na esej "Warto zwiedzić Powiat Oławski, bo" 1 M. Kulon
19. Powiatowy Konkurs "Dobre maniery"
(W. Jagodziński)
3 P. Drgas III miejsce
20. Powiatowy Konkurs "Już dziś zaplanuj swoją przyszłość" 8 M. Sobczyk
P. Drgas
II miejsce
III miejsce
21. Powiatowy Konkurs z okazji Dni Oławy "Kogucia Ferma 2009" 5 I, II i III miejsce
22. Liga Strzelecka
(J. Potoczna, M. Mruk, T. Reczuch, A. Dziwak, B. Wlazło)
150 K. Wlazło I miejsce
klasy II i klasy III I miejsce drużynowo
23. Młodzieżowy Turniej Wiedzy Pożarniczej 1 M. Dukielski
24. Powiatowy Konkurs na najładniejsze ozdoby świąteczne 6 K. Sendal I miejsce
B. Brezdeń II miejsce
A. Kobylewska III miejsce
ZASIĘG GMINNY
1. Konkurs o Nagrodę Wójta Gminy Oława "Najlepszy z najlpeszych" 5 M. Sobczyk I miejsce
4 wyróżnienia
2. Gminny Etap Konkursu Recytatorskiego
(M. Bereżańska-Czyżewska, Z. Zając, P. Lala)
11 B. Brezdeń
A. Królicka
M. Geciów
K. Wlazło
3. Przegląd Zespołów Kolędniczych i Jasełkowych Herodiada 2009 17 wyróżnienie (tylko 1 zespół z gimnazjum)
4. Młodzieżowy Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" 5 M. Dukielski I miejsce
K. Wlazło II miejsce
5. Konkurs Gminny "Profilaktyka w teatrze" w Marcinkowicach 20 grupa teatralna I miejsce
ZASIĘG SZKOLNY
1. VI Szkolny Konkurs Matematyczny dla Klad I i II
(A. Brezdeń, D. Śpiwak, Z. Marciniak)
48 Klasy I:
A. Kuś
M. Sobowiec
M. Haczkowski
Klasy II:
M. Dukielski
K. Polej
M. Kamińska
Klasy I:
Ic
Ia
Ib
Klasy II:
IIa
IId
IIe
2. II Szkolny Konkurs Chemiczny Klas II
(A. Brezdeń)
21 Drużyna:
D. Wasik
P. Pazdan
M. Sobczyk
IIa
IIf
IIg
3. Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2009 Kadet - 25
Junior - 10
N. Lechki
D. Perdek
A. Haładewicz
M. Dukielski
M. Golczewski
Nagrody książkowe
4. Szkolny konkurs Poezji Własnej - czyli gimnazjaliści piszą wiersze 8 A. Kobylowska
N. Zabawka
D. Wasik
  • Kącik poezji
  • Wydanie zbiorku poezji
5. I Szkolny Konkurs na grafikę komputerową w Power Point
(J. Curyk, W. Dziądziak, A. Ring)
7 M. Maciejko
K. Bobiński
K. Łabuńska
6. Szkolny Konkurs Pierwsza Pomoc Przedmedyczna
(W. Jagodziński, M. Mruk, T. Reczuch)
35 K. Kędys I miejsce
P. Kurach II miejsce
7. II Szkolny Konkurs Historyczny dla klas I
(M. Ryzner)
8. Szkolny Konkurs Wiedzy o Zdrowym Stylu Życia
(J. Karkoszka, A. Dziwak, B. Wlazło, M. Mruk)
36 5 uczniów z kl. I d I miejsce
9. Szkolny Konkurs na palmę wielkanocną 26 D. Bożek I miejsce
10. Szkolny Konkurs na szkopkę pożonarodzeniową 33 D. Bożek I miejsce
11. Szkolny Konkurs biblioteczny 6 K. Majewska I miejsce
12. Szkolny Konkurs Czytelnieczy M. Oleksiewicz I miejsce
kl. I d I miejsce
13. II Szkolny Konkurs Wiedzy o Noblistach dla klas I A. Kuś I miejsce
W. Beń II miejsce
A. Kobylowska III miejsce
kl. Id I miejsce drużynowo
14. Szkolny Konkurs Prawa Człowieka Klasy II G. Wilczyńska I miejsce
P. Pazdan II miejsce
Klasa IIa I miejsce drużynowo
15. Szkolny Konkurs "Alfredy 2009" Zgodnie z protokołem
16. Szkolny konkurs wiedzy biblijnej 35 A. Haładewicz I miejsce
A. Królicka II miejsce
17. Szkolny etap Ligi Naukowej:
- Liga Humanistyczna
- Liga Matematyczna
HUM: 23
MAT: 15
PROJEKTY
18. Fascynacje zaklęte w nauce i biznesie (ogólnopolski - EFS)
(J. Borska)
10
19. Ogólnopolski Projekt "Młodzi przedsiębiorczy"
(W. Jagodziński, K. Żarnecka)
2 razy 6
20. Szkoła Globalna
(J. Karkoszka, A. Dziwak, B. Wlazło, M. Mruk, W. Jagodziński, T. Reczuch)
Cała szkoła
21. "Trzymaj formę"
(J. Karkoszka, A. Dziwak, B. Wlazło, M. Mruk, W. Jagodziński, T. Reczuch)
22. Młodzieżowa Rada Miasta 2 S. Góralska
M. Sobczyk
23. Projekt ekologiczny Cała szkoła i klasy II w SP1 w Oławie
24. Sprzątanie Świata - projekt edukacyjny "Dbamy o środowisko, na co dzień"
(J. Borska, B. Habowska)
25. Szkolny Projekt "Polscy Nobliści"
(Wychowawcy kl. I)
Wszystkie klasy I
  • plakaty
  • prezentacje multimedialne
26. "Mulitmedialne powtarzanie"
(B. Chlebna"
Uczniowie kl. IId, IIe, i IIf
  • prezentacje multimedialne
  • wykład dla rówieśników
27. Edukacja Internetowa "CyberPark"
(J. Curyk)
50
28. Gazetka biblioteczna "Cicho, sza! Biblioteka" 6
29. Gazetka szkolna "Ściany mają uszy" 9
30. Wolontariat w DPS 90
31. Lepsa Szkoła - Wielki Egzamin GWO j. polski i historia cała szkoła
32. "PO-MOSTY WROCŁAWIA" 4 D. Bożek
P. Pazdan
A. Żmijowska
K. Wlazło
33. Festiwal Piosenki Patriotycznej cała szkoła II a I miejsce
34. Dzień Rzucania Palenia klasy I
35. Powiatowe Obchody Dnia Zdrowia Klasy I i II Sanepid
AKCJE
36. Wielkanocny koszyk - zbiórka artykułów spożywczych i środków czystości cała szkoła
37. Kiermasz ozdób świątecznych cała szkoła
38. Szkolny Dzień Sportu
39. Uczestniczenie wraz z kogutem w paradzie
40. TARED 150
41. Różowa Jeśień - profilaktyka raka piersi

 
Prawa autorskie
Zgodnie z art. 25 ust. 1 pkt. 1) lit. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, zastrzegam, że zalsze rozpowszechnianie artykułów, zdjęć i innych materiałów publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Copyright © 2010 by Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów w Oławie.
All Rights Reserved.
©2010 stilpunkt