logo_cb.jpg

maja 2019

Rodzicu!
Informujemy, że:
  1. Spotkania z rodzicami odbywać się będą zgodnie z kalendarzem na rok szkolny 2016/2017.

2. W przypadku zmiany terminu spotkania zostaną Państwo o tym poinformowani przez wychowawców klas poprzez wpis w zeszycie do kontaktów z rodzicami.
Do 15 października 2016 r. należy przedłożyć Dyrektorowi szkoły zaświadczenia o stanie zdrowia ucznia wydane przez lekarza, które uprawnia ucznia chorego lub niepełnosprawnego czasowo do przystąpienia do egzaminu gimnazjalnego w warunkach odpowiednich ze względu na jego stan zdrowia lub opinii poradni psychologiczno-pedagogicznej, w tym poradni specjalistycznej, o specyficznych trudnościach w uczeniu się (dysgraficy, dysortograficy i dyslektycy), na podstawie której uczeń może przystąpić do egzaminu gimnazjalnego w warunkach dostosowanych do jego indywidualnych potrzeb edukacyjnych i możliwości psychofizycznych.
Na podstawie zaświadczeń lekarskich, opinii i orzeczeń z poradni oraz komunikatu Dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej zostaną przygotowane informacje o dostosowaniach.Komunikat znajduje się na stronie internetowej szkoły www.gim3olawa.pl w zakładce dokumentacja.
Rodzice będą również podpisywać deklarację wyboru języka obcego, dlatego proszę o porozmawianie z dzieckiem, który język i na jakim poziomie chce zdawać.Szczegóły uczniom wyjaśnią nauczyciele języków obcych.
Szkoła dla rodziców Terminarz spotkań dla rodziców znajduje się w kalendarzu na rok szkolny 2016/2017
Spotkania z nauczycielami Konsultacje odbywają się w każdą ostatnią środę miesiąca w godzinach od 18.00 do 19.00

Ubezpieczenie dzieci Ogólne warunki ubezpieczenia dzieci i młodzieży Dokument PDF (.pdf)
Tabela oceny uszczerbku na zdrowiu Dokument PDF (.pdf)
Zgłoszenie szkody- druk Dokument PDF (.pdf)
Środki specjalne Dokument PDF (.pdf)
Jak zgłosić szkodę? Dokument MS Word (.doc)
Rada Rodziców Regulamin Rady Rodziców Dokument PDF (.pdf)
Konkurs Rady Rodziców
Skład Rady Rodziców w roku szkolnym 2015/16
Wpłaty na Radę Rodziców- stan i nr konta
Instytucje wspomagające
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Oławie

Plac Zamkowy 15
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna nr 9 we Wrocławiu
ul. Krakowska 102

Jak pomóc naszym dzieciom i nam?

Narkotyki- prezentacja

Narkotyki kradną wolność- prezentacja

Dopalacze- musimy być czujni

Warto zajrzeć na strony:

Czym są dopalacze - reportaż

www.wykop.pl  /rządowa strona o dopalaczach/

www.stopdopalaczom.com

Film Kampanii "Stop dopalaczom"

Witryny informacyjne
Rodzice w szkole